IV Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw
Nauka – Biznes – Samorząd. RAZEM DLA GOSPODARKI
22-25 września 2014, Katowice

Hasłem przewodnim tegorocznego Kongresu jest „10 lat przedsiębiorczości bez granic”, co stanowi nawiązanie do podsumowania wymiaru gospodarczego przynależności do struktur unijnych.

Mała i średnia przedsiębiorczość to najważniejszy sektor polskiej gospodarki. To również główny temat Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. O możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami dyskutować będą najważniejsze osoby w Państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu państw.

Wydarzenie to jest już na stałe zapisane w tradycji europejskich wydarzeń gospodarczych. W ciągu czterech dni Kongresu zaplanowano kilkadziesiąt sesji panelowych oraz szereg warsztatów i spotkań, w których udział wezmą eksperci z kraju i zagranicy. Wydarzenie Honorowym Patronatem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, Przewodniczący Komisji Europejskiej José Manuel Barroso oraz Parlament Europejski.

Udział w kongresie jest BEZPŁATNY. Rejestracji on-line można dokonać na stronie internetowej www.kongresmsp.eu, gdzie znajdują się również szczegółowe informacje dotyczące kongresu.
Źródło: http://www.kongresmsp.eu/pl/