Termin Targów: 13-14.09.2014r.
Miejsce: Hala Sportowa im. T. Szlagora, Andrychów, ul. 1-go Maja 4
Godziny otwarcia:
sobota godz. 10:00 do 17:00
niedziela godz. 10:00 do 17:00

Targi „DOM z POMYSŁEM” w Andrychowie to jedyna tego typu impreza na terenie Powiatu Wadowickiego. Na targach swoją ofertę prezentuje od 50 do 60 wystawców z branży: budownictwa, instalacji, ogrzewania i wnętrz, natomiast liczba zwiedzających to ponad 3 tysiące.

W ostatnich latach, po stagnacji jaka miała miejsce w związku z restrukturyzacją dużych zakładów głównie w dziedzinie przemysły włókienniczego i maszynowego, Andrychów stał się prężnie rozwijającym ośrodkiem gospodarczym Powiatu Wadowickiego. W 2007 roku powstała specjalna strefa ekonomiczna, na terenie której działają nowe fabryki i przedsiębiorstwa. Andrychów to rozwijający się ośrodek gospodarczy położony 11 km w kierunku zachodnim od Wadowic. Po okresie stagnacji, jaka pojawiła się podczas restrukturyzacji dużych zakładów w mieście ( głównie przemysł włókienniczy i maszynowy), miasto zaczęło dynamicznie się rozwijać. W 2007 roku na terenie Andrychowa założono specjalną strefę ekonomiczną, na terenie której powstała między innymi fabryka mebli. Gmina Andrychów jest również ważnym ośrodkiem turystyczno-rekreacyjnym Beskidu Małego. W ciągu ostatnich kilku lat poczyniono prywatne inwestycje mające zwiększyć atrakcyjność turystyczną gminy – w Inwałdzie powstał Park Miniatur – „Świat Marzeń”. W jego bezpośrednim sąsiedztwie zbudowano park dinozaurów i rozrywki – „Dinolandia”.

Wyraźnie obserwowany rozwój gospodarczy Gminy Andrychów pod względem turystycznym, rekreacyjnym, przemysłowym i infrastrukturalnym to miarodajne wskaźniki, iż Andrychów jest miastem przyjaznym wobec nowych inwestycji przedsiębiorców.

Źródło: http://www.promocja-targi.pl/targi/iv-targi-dom-z-pomyslem-andrychow-2014-budownictwo-ogrzewanie-wnetrza#about