Canada Goose to firma z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją. Produkowana jest w Kanadzie, gdzie trudne warunki powodują, że wyjątkowo ceni się odzież, która gwarantuje ciepło w najzimniejsze dni. Canada Goose oferuje nie tylko mieszkańcom Kanady doskonałą ochronę na ekstremalne warunki. Gwarantują to jednak jedynie oryginalne wyroby tej marki. Podobnie bowiem jak w przypadku wielu wiodących, światowych marek, produkty Canady Goose są często kopiowane przez fałszerzy. Wybierając tylko oryginalne produkty Canada Goose pochodzące od autoryzowanych sprzedawców, wybierasz jakość i gwarancję zadowolenia z produktu.

CANADAGOOSE_1

Przedstawiamy kilka wskazówek które pozwolą odróżnić podróbkę od oryginału
1. Logo (po lewej oryginał)
Oryginalne logo jest wyraźne i estetyczne, wszystkie szczegóły są skrupulatnie dopracowane. Wyraźnie zaznaczone są listki klonu. Tło jest granatowe, a nie niebieskie. W podróbkach często pojawiają się też błędy w słowach „Canada” bądź „Arctic”.

CANADAGOOSE_2

2. Futro (po prawej oryginał)
Futro w kurtkach Canada Goose wygląda na grube i luksusowe. Jest również w pełni funkcjonalne, zapewnia doskonałą ochronę przed mrozem. Fałszywe futra są często splątane i po prostu niechlujne. Futro kojota jest również bardziej miękkie niż wszelkie inne stosowane w podróbkach.

CANADAGOOSE_3

3. Hologram
W każdej oryginalnej kurtce Canda Goose obok metki znajduje się unikalny hologram, który jest gwarancją autentyczności produktu.

CANADAGOOSE_4

4. Zamki
Canada Goose używa tylko i wyłącznie zamków YKK.
5. Kolory (po prawej oryginał)
W większości przypadków kolory w kurtkach podrabianych odbiegają od tych w kolekcji Canada Goose.

CANADAGOOSE_5

Więcej informacji: www.ravenoutdoor.com