„Żeby mieć piękne oczy, szukaj dobra w oczach innych.
Żeby mieć piękne usta,wypowiadaj piękne słowa.”  Aurey Hepburn

wiecejinspiracji

 Oprócz pozytywnego nastawienia, które potrafi czynić cuda, warto podkreślić swoją urodę odpowiednimi kosmetykami, nie tylko pielęgnacyjnymi (obowiązkowo), ale też koloryzującymi.
Jak w modzie,tak i w makijażach każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Oto kilka najnowszych propozycji na nadchodzącą jesień.

W modzie, nie tylko teraz, lecz na zawsze już pozostanie look z czerwonym akcentem na ustach,rozświetloną twarzą oraz starannie wytuszowanymi rzęsami.

 

Używając szminki w czerwonym odcieniu, musimy pamiętać, aby usta były dopracowane w każdym calu. To główna i najważniejsza zasada.

Dla wizażystów i projektantów do tego looku inspiracją są gwiazdy Hollywood z lat 30-tych i 40-tych. Dopełnieniem czego będzie manikiur w kolorze soczystej czerwieni.

Pomimo, że to bardzo elegancki makijaż, nie wszyscy się na niego decydują, zwykle są to dosyć odważne osoby. Nie wszyscy przepadają też za takim stylem.

Obok tego mocnego akcentu sięgnąć można po look naturalny.W takim układzie będziemy wyglądały świeżo i promiennie.
Ten naturalny make-up zaproponował m.in.dom mody Dior.

Jeżeli lubicie wesołe kolory,polecam kolorowy makijaż na oczy. Hitem tego sezonu będzie kolor zielony, niebieski i fioletowy oraz wszystkie barwy jesieni. Przy mocnej kresce na powiece reszta musi być już naturalna. Lekki podkład, delikatnie podkreślone rzęsy i bezbarwny błyszczyk. Idealne na jesienne i zimowe wyjścia.

 

Innym jeszcze rozwiązaniem jesiennego looku będzie makijaż brązujący.W większości stworzony przez wakacyjną opaleniznę.Wystarczy tylko delikatnie ją podkreślić. Do tego celu używamy pudru brązującego (o ton ciemniejszy od karnacji), kości policzkowe rozświetlamy delikatnie pudrem rozświetlającym. Na usta nakładamy błyszczyk ze złotymi drobinkami. W taki sposób uda się nam dłużej cieszyć letnią  opalenizną i urlopowymi wspomnieniami. Spróbujcie… 🙂