Coraz częściej odchodzimy od masówki widocznej na ulicach, wracamy do tradycji w nowoczesnej odsłonie, sama jako dziecko nosiłam dziergane przez mamę i babcię sukieneczki, tuliłam misia z włóczki.

2u

Jola, która opanowała sztukę dziergania o sobie mówi tak: „Lubię kombinować, wymyślać i tworzyć według własnych pomysłów….. dzierganie, ogród, kulinaria i ciągła chęć tworzenia… to tylko kilka moich sposobów na nudę. Mój wolny czas wypełnia pasja i tak „codziennie po godzince”…

3u

Dzierganie zawsze sprawiało mi ogromną radość i przyjemność co zostało docenione w sieci, ponieważ zostałam wyróżniona przez twórców Polskie rękodzieło/polish handmade Znakiem Dobrego Rękodzieła i zyskałam prawo do posługiwania się tym znakiem w kategorii: DZIEWIARSTWO jako wyraz uznania dla walorów estetycznych i wysokiej jakości wykonywanych przeze mnie przedmiotów… Wiele radości sprawia mi tworzenie różnych ubranek i akcesoriów dla noworodków, niemowlaków i małych dzieci… dziergam na szydełku i drutach. Tworzę całe komplety ubranek dla najmłodszych wszystko w/g własnych pomysłów i niepowtarzalne…”

4u

Blog grzebyczkowy świat
http://grzebyczkowyswiat.blogspot.com/

5u6u7uu

Dużo więcej w albumie:
– bobasy…
– dzieci…