Targi KIDS & FUN EXPO to jedyna impreza w regionie skierowana do rodziców spodziewających się dziecka oraz tych z pociechami w wieku od niemowlaka po wiek wczesnoszkolny. Skupiając w jednym miejscu przekrój wystawców związanych z branżą dziecięcą wydarzenie stanowi odpowiedź na zróżnicowane potrzeby rodziców w regionie.

Targi KIDS & FUN EXPO to nie tylko przegląd najnowszej oferty branży, ale również doskonałe miejsce na spędzenie weekendowego popołudnia w gronie rodzinnym. Bogaty program atrakcji przygotowanych specjalnie dla dzieci gwarantuje, że wasze pociechy nie będą się tu nudzić. Specjalne miejsca do przewijania ułatwią zwiedzanie targów rodzicom tych najmłodszych. Nie zapominamy też o tatusiach! Specjalna strefa dla taty będzie miejscem, gdzie nawet największy antyfan tematyki pieluszkowej nie będzie czuł się obco. Będzie się działo dużo i wesoło, a na chwilę wytchnienia od gwaru targowego zaprosimy Was do naszej restauracji oraz kawiarni, które w tych dniach serwować będą specjały dla rodziców i dzieci.

Targi odbędą się 8 i 9 listopada 2014 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu, które na ten jeden weekend przemieni się w krainę dla dzieci.
Godziny otwarcia:
Sobota 10.00 – 17.00
Niedziela 10.00 – 16.00

Źródło: http://kidsandfun.cwkopole.pl/