Kolejny raz Natura uczy człowieka jak powinien dbać o swoje zdrowie i piękno. Wyjątkowym hitem okazał się mały mięczak, którego podglądanie dało wiele do myślenia naukowcom zajmującym się specyfiką fauny i flory. Obserwowali oni jak działa system regeneracyjny ślimaka, który poruszając się po szorstkim podłożu jakim jest ziemia, kamyczki czy piasek uszkadzał swój organizm mechanicznie.

To właśnie dlatego jego organizm produkuje śluz, w którym zawarte są substancje regenerujące różne komórki organizmu. Analogicznie naukowcy pomyśleli o regeneracji ludzkiej skóry: skoro śluz wpływa na rekonstrukcję tkanek ślimaka to dlaczego nie miałby zadziałać na ludzką skórę? Przeprowadzono badania które potwierdziły stymulujące na ludzkie fibroblsty działanie śluzu.

Od tego czasu koncerny kosmetyczne wykorzystują ten naturalny surowiec do produkcji kosmetyków. Podobnie specyfik ten wykorzystuje w swoich kosmetykach firma SYIS. Powstający kolagen wypełnia zmarszczki i blizny a dodatkowo substancje występujące w śluzie regenerują skórę i pomagają w walce z trądzikiem. Systematyczne stosowanie preparatu pozwala odzyskać naturalną elastyczność i gładkość skóry. Krem ten sprawdza się w sytuacjach kiedy inne preparaty nie przyniosły pożądanych efektów.

Szczególnie pomocny jest krem dzienno – nocny o działaniu: odżywczym, nawilżającym, przeciwzmarszczkowym, regenerującym, ochronnym, stymulującym fibroblasty do produkcji kolagenu. Krem ten niezbędny jest także osobom w każdym wieku z takimi problemami jak: blizny potrądzikowe, zmarszczki, rozstępy, nadmierna produkcja łoju, zaskórniki.

Dziękując Naturze za jej hojne dary i nie pozwalając na ingerencję igłową, firma SYIS zaproponowała wyjątkowy krem botoksujący TRIPEPTYD VIPER CREAM. Dla tych wszystkich, którzy woleliby naturalnie pozbyć się zmarszczek, nie używając do tego bolesnych zastrzyków z botoksem.

Teraz jest to możliwe dzięki kremowi botoksującemu Tripeptyd Viper Cream, który zawiera syntetyczne substancje białkowe, stworzone na wzór toksycznego białka Waglerin występującego w jadzie żmii Tropidolaemus wagleri. Substancja ta działa podobnie jak toksyna botulinowa.

Białko to paraliżuje przewodzenie impulsu z komórki nerwowej na komórki mięśniowe
i fibroblasty, zmniejszając kurczliwość tych komórek. To z kolei powoduje spłycenie istniejących zmarszczek i zapobiega powstawaniu nowych. Dodatkowo krem zawiera kwas hialuronowy pozwalający utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry.

Kiedy zregenerujemy już naszą skórę, możemy zająć się jej upiększaniem. Szczególnie
latem, kiedy upał i słońce za oknami dobre kosmetyki do makijażu to podstawa perfekcyjnie trzymającego się makijażu przez cały dzień.

SYIS w swojej ofercie posiada dwa rewelacyjne produkty do makijażu:
silikonową bazę pod makijaż i podkład długotrwale kryjący w pięciu odcieniach. Baza zawiera silikonowe polimery które przez wiele godzin zapewniają skórze matowy wygląd i zapobiegają warzeniu się podkładu. Preparat jest bardzo wydajny, pojemność: 20 ml.


Podkład dzięki dużej zawartości pigmentu jest bardzo wydajny i perfekcyjnie kryje nie pozostawiając przy tym na skórze efektu maski. Podkład dostępny jest w 5 odcieniach. Pojemność: 20 ml.
Serdecznie polecamy i życzymy dużo zdrowia!

 www.syis.pl

sprobujinnego