5-7.12.2014, Rzeszów

Skąd pomysł?
Tworzymy rękodzieło i doskwierał nam brak okazji do pokazania naszych wyrobów szerszemu gronu odbiorców. Dlatego powstał pomysł na cykliczny BuzzArt, podczas którego zaprezentują się rękodzielnicy z Rzeszowa i okolic. Na kiermasz zapraszamy osoby w każdym wieku, które w okresie przedmikołajkowym i przedświątecznym będą poszukiwać oryginalnych pomysłów na prezenty, zabawki i dekoracje świąteczne.

Idea
Jesteśmy rozkochani w pięknie i zależy nam na szerzeniu idei sięgania do źródeł rękodzielnictwa. Chcemy wnieść w miasto powiew tradycji w nowej, atrakcyjnej formie, akceptowalnej dla przedstawicieli osób w każdym wieku. Okres przedświąteczny jest idealny, by wypromować prawdziwe rękodzieło (nie dopuszczamy pojawienia się na wystawie masówki). Stawiamy na jakość, tradycję i dobrą atmosferę.

Do udziału w wystawie zapraszamy różne osoby, m.in. starsze oraz te, które dopiero osiągnęły pełnoletniość. Wszystkie je łączy podobna pasja,a spotkanie dowartościuje je i zmotywuje do dalszego oddawania się swoim zainteresowaniom. Chcemy doprowadzić do nawiązania się relacji pomiędzy rękodzielnikami oraz umożliwić im sprzedaż swoich dzieł odwiedzającym.

Warsztaty

Źródło: http://rekodzielorzeszow.pl/