Inspiracja – to słowo zdecydowanie możemy powiązać z showroomem Malabelle. Dlaczego natomiast kobieca inspiracja? Powodem jest sama właścicielka, Anna Rusniak-Malinowska, która prężnie rozwija swój biznes i znana jest klientką nie od dziś. Idąc tropem jej osoby Malabelle postanowiło zorganizować wyjątkowe spotkanie z kobietami, które znalazły przepis na sukces – swoją prace, połączyły z pasją. 25 maja będziemy mieli okazje porozmawiać z Beatą Sadowską o jej najnowszej książce „I jak tu nie jeść?”, Sylwią Antoszkiewicz o modzie w biznesie, oraz z Moniką Zagajską, właścicielką autorskiej perfumerii Mo61.

6

mo61

„Kobiece Inspiracje” to pierwsze tego typu spotkanie w Malabelle. Showroom postanowił zebrać w jednym miejscu wszystkie stałe klientki, oraz wyjątkowo powitać te które pojawią się po raz pierwszy. Wydarzenie to odpowiedź dla wszystkich kobiet z zamiłowaniem do piękna, sztuki i designu. To również odpowiedź dla kobiet, które próbują ośmielić się do wdrożenia w życie swoich kreatywnych pomysłów biznesowych. Celem spotkania jest łączenie ludzi z pasją i stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń oraz nowych rozwiązań.

monika-zagajska-mo61-499168_w650

Pierwszy gość specjalny to Monika Zagajska, właścicielka i pomysłodawczyni autorskiej perfumerii. Mo61 to pierwszy i jedyny tego typu koncept na polskim rynku. W małym, uroczym showroomie na Mokotowskiej możecie skomponować swój własny zapach! Podczas spotkania w Malabelle, klientki również będą miały taką możliwość.

z16124394Q

Pięknym słowem zaczaruje Beata Sadowska, kobieta sukcesu, dziennikarka radiowa i telewizyjna. Od 2012 jest gospodynią programu „W biegu i na wybiegu” na antenie Radia Zet Chilli. 24 kwietnia miała miejsce premiera jej najnowszej książki „I jak tu nie jeść?”. Książka będzie dostępna w sprzedaży podczas wydarzenia w Malabelle.
Ubierać was będzie Sylwia Antoszkiewicz, właścicielka marki LOUS. Z powodzeniem łączy sztukę z biznesem. Cudowna matka, producentka, projektantka, właścicielka agencji artystycznej BAGS&BOXES. Jest również współorganizatorką targów sztuki Art Yard Sale. Zdarza jej się być DJ-ką na balangach.

Malabelle, to showroom, który powstał z miłości do drobiazgów i wszystkiego tego co nadaje wnętrzom zupełnie nowy charakter. Właścicielka – Anna Rusiniak-Malinowska starannie dobiera wszystkie produkty, które znajdują się w sprzedaży. Całość jest spójna i tworzy charakter, bliski sercu projektantki. Anna prowadzi także pełen inspiracji blog, znajdziemy w nim wiele cennych wskazówek i motywów do wykorzystania przy urządzaniu wnętrz.

3e57925f8cc974f2043bf78b66f198d8

3

„Kobiece Inspiracje” – wyjątkowe spotkanie dla klientek Malabelle organizowane przez Annę Rusiniak-Malinowską odbędzie się w showroomie Malabelle.
25 maj, godzina 18:00
Malabelle, Polna 18/20, Warszawa
http://www.malabelle.pl/
https://www.facebook.com/events/773705626076982/

ijaktuniejesc_SADOWSKA_box

 

zaproszenieee