Każdy z nas korzysta z niej kilka do kilkunastu razy dziennie. Tak naprawdę, to jest z nami zawsze i wszędzie, dlatego nie wyobrażamy sobie bez niej życia. O czym mowa? Oczywiście o wodzie!

Projektując kuchnię czy łazienkę, przykładamy szczególną uwagę do licznych detali, które mają sprawić, by ta stała się wyjątkowa i niepowtarzalna, żeby by była „z charakterem”.
Wyjątkowym gadżetem przy wyposażeniu łazienki może  być specjalna nakładka LED na kran, dzięki której tak proste, acz monotonne czynności  jak np. mycie zębów mogą stać się ciekawsze, a na pewno zachwycą sobą dzieci, które jak wiemy, nie specjalne darzą tą czynność sympatią 😉

Nakładka ta jest wyposażona w dwie ledowe diody, a zasilana za pomocą baterii używanych w zegarkach. Ponadto pobiera ona niewiele prądu, dzięki czemu może cieszyć oko użytkownika przez długi czas ;).
Zamontowanie tego urządzenia na naszym kranie sprawi, że gdy okręcimy zimną wodę, przybierze ona kolor niebieski, natomiast gdy jej temperatura wzrośnie odpowiednio powyżej 31,5 stopnia jej kolor automatycznie zmieni się na czerwony.

 Koszt takiej przyjemności kształtuję się w okolicy 20$.