Morze Martwe ma szczególne właściwości pielęgnacyjne i jest doceniane już od starożytnych czasów. Królowa Kleopatra i Saba często korzystały z właściwości leczniczo – pielęgnacyjnych tego zbiornika wodnego a obecnie ludzie z całego świata, często na polecenie lekarzy, odwiedzają wybrzeże Morza Martwego w poszukiwaniu ukojenia bólu i chęci odmłodzenia się.

Morze to zawiera najbogatsze na świecie źródło minerałów i pierwiastków śladowych, które poprawiają wygląd i uelastycznienie skóry, łagodzą napięcie mięśni oraz pomagają w leczeniu łuszczycy. Regularne używanie kosmetyków z Morza Martwego firmy Relax Życia jest idealnym przepisem na perfekcyjnie gładką i zawsze młodą skórę.

Firma Relax Życia to dystrybutor naturalnych kosmetyków z Morza Martwego nie testowanych na zwierzętach, firmy Universal Labs Ltd z Jordanii. Pomysł jej powstania zrodził się w czasie jednej z podróży na Bliski Wschód, gdzie właściciele poznali tajemnice pielęgnacji urody przepięknych mieszkanek tego regionu świata.

Kosmetyki pozwstały z myślą o osobach, które chcą zawsze dbać o swój dobry wygląd jak i nastrój. Szeroka oferta znakomitych produktów opartych na minerałach z Morza Martwego  oraz wyciągach z roślin pozwala dobrać odpowiedni kosmetyk dla swojej cery.

Wszystkie kremy jak i linia produktów do demakijażu ma dobroczynny wpływ na delikatną skórę twarzy oraz kojąco działa na zmysły.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych powstał sklep internetowy www.relaxzycia.eu. Można tam dokonać zakupów ekskluzywnych kosmetyków w przysytępnych cenach i poddać się zabiegom pielęgnacyjnym w domowym zaciszu.

Wakacyjnym przebojem sprzedażowym okazały się kosmetyki do pielęgnacji stóp:C-Soak, C-Fresh, C-Balm i C-Exfolio. Jest to gama produktów oparta na minerałach z Morza Martwego o unikatowych właściwościach nawilżających i wygładzających. Chętnie wykorzystywana jest w luksusowych salonach SPA na świecie w trakcie wykonywania zabiegu pedicure.

Zastosowanie C-Balm w trakcie masażu stóp zwiększa ich elastyczność i nawilżenie co znacząco polepsza ich wygląd.

Kosmetyki oferowane przez Relax Życia znajdziecie w takich hotelach i ośrodkach SPA na Bliskim Wschodzie jak: Marina, Marriott i Kempiński oraz przez pasażerów pierwszej klasy Królewskich Linii Lotniczych Jordanii.

wiecejinspiracji

Serdecznie zapraszamy do wypróbowania kosmetyków z minerałami z Morza Martwego na www.relaxzycia.eu.