Stylizacja powinna być łatwa, a znalezienie odpowiedniego produktu dla włosów jeszcze łatwiejsze, dlatego marka REF, stworzyła linię profesjonalnych kosmetyków do włosów, opartą na filozofii trzech numerów.

Marka REF wyrosła na szwedzkich tradycjach tworzenia produktów najwyższej jakości w czystej i czytelnej formie.
Od ponad 8 lat buduje swoją świadomość wśród stylistów fryzjerów i klientów na całym świecie. Na bazie doświadczeń międzynarodowych marek kosmetycznych stworzyła pule produktów łączących cechy najwyżej cenionych składników by stworzyć produkty najlepsze w 100% tego słowa znaczeniu.

Prężnie działający zespół REF nieustannie pracuje nad udoskonaleniem oraz stworzeniem nowych receptur. Wykorzystuje naturalne składniki odżywcze, rezygnuje z parabenów – szkodliwych substancji konserwujących, jako jedyna marka na polskim rynku wykorzystuje w swej recepturze Olejek Kamani mający właściwości przeciwzapalne i regenerujące.

Chcąc uprościć pracę stylistom, a klientom podać jasny system rozróżniania idealnych dla nich produktów, REF stworzył filozofię trzech numerów.
Każdy z kosmetyków REF oznaczony jest 3 wymiarami – cyframi, które definiują jego działanie w sferze utrwalenia, nabłyszczenia i objętości.
Np. Wosk gipsujący DRY FIBER / 505 – to doskonały kosmetyk stylizujący.

Kod numeryczny mówi nam, że posiada najwyższą wartość utrwalającą fryzurę 5 i nadającą jej objętości5, natomiast nie nabłyszcza, a nawet matuje 0.
Dla ułatwienia na opakowaniu zaznaczona jest siła działania kosmetyku

Hold 0 1 2 3 4 5

Shine 0 1 2 3 4 5

Volume 0 1 2 3 4 5

 

EKO kolekcja REF – zielona pielęgnacja: bez parabenów*, bez siarczanów*.

Cywilizacja stawiając na rozwój i ciągłe ulepszenia, posunęła się o krok za daleko. Na pierwszym miejscu stawiając użyteczność, przestała zwracać uwagę na dobro człowieka i na jego zdrowie. Technologia idąc naprzód, przyprowadziła za sobą szkodliwe konserwanty i składniki chemiczne stosowane w kosmetykach pielęgnacyjnych. Obecnie większość szamponów jest nimi mniej lub bardziej obciążona. Świadomi konsumenci na szczęście nie godzą się na półprodukty, szukają czegoś idealnego dla pielęgnacji ich włosów i ochrony środowiska.


Szwedzka marka REF znalazła rozwiązanie idealne: REF Technologia Wolna od Siarczanów!
Z idealnie wyważoną mieszanką składników: olejkami kamani, arganowym, lnianym, wyciągiem z borówek i orzechów, REF stworzył linię szamponów i odżywek, które pokochasz!

wiecejinspiracji

Elastyczność, dążenie do innowacyjności oraz otwarcie na potrzeby klientów sprawiają, że marka stale rozwija się poszerzając grono współpracowników a przede wszystkim zadowolonych klientów.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami marki na www.sklep.refpolska.pl

tagged in Kosmetyki REF