Grupa studentów Projektowania Komunikacji z Uniwersytetu Wrocławskiego zwyciężyła w marcu w Ogólnopolskim Finale Odysei Umysłu – konkursu kreatywnego rozwiązywania problemów. Tym samym wywalczyła sobie prawo do reprezentowania Polski podczas finałów światowych, które odbędą się już 18 maja w Stanach Zjednoczonych. Wyprawa za ocean jest kosztownym przedsięwzięciem, dlatego ośmioosobowy skład o nazwie „brudnopis” poszukuje sponsorów, którzy zechcą wesprzeć ich w walce o tytuł najbardziej kreatywnych studentów świata.

Cała grupa po przedstawieniu

Ekipa z Brudnopisu nie czeka, aż fundusze spłyną do nich same. Bardzo aktywnie działają na rzecz promocji swojej inicjatywy udowadniając, że kreatywność faktycznie mają we krwi. Postanowili rozpocząć projekt crowdfundingowy na portalu wspieram.to, platformie służącej wspieraniu kreatywnych idei. Każda osoba, która pomoże w realizacji projektu może liczyć na wyjątkowe nagrody, będące autorskimi pomysłami grupy – od pomysłowych gadżetów, przez pokaz tańca, aż po ofertę marketingową przeznaczoną dla firm.

Ponadto organizują eventy, mające pomóc w zbieraniu funduszy. Najbliższa impreza na rzecz „brudnopisu” to popularny Pub Quiz we wrocławskim barze Reset, który odbędzie się w sobotę 25 kwietnia o godzinie 18:30. PubQuiz to świetna okazja do sprawdzenia swojej wiedzy w różnych dziedzinach, zespołowej zabawy i rywalizacji, a także możliwość zdobycia bonów do wykorzystania na barze. Dokładne informacje na temat wydarzenia można znaleźć pod linkiem: https://www.facebook.com/events/446647742176547/.

karuzela- najbardziej efektowny element przedstawienia

Studenci z „brudnopisu” udowadniają, że młodzi ludzie w Polsce wiedzą, jak walczyć o swoje marzenia i robią to z wielką fantazją. Warto pomóc im pokazać to także całemu światu.
Wesprzeć ich projekt można na https://wspieram.to/brudnopis.
Grupa zaprasza także do śledzenia swoich działań na https://www.facebook.com/naczysto.

Działania grupy wspiera Fundacja Rozwoju Kultury we Wrocławiu, a także Fundacja Odyssey of the Mind Polska.

Zdjęcie z pucharem, zaraz po wygranej w Gdańsku

Więcej: https://wspieram.to/brudnopis