Kontrowersyjna książka dla rodziców dzieci homoseksualnych to podręcznik napisany przez założycieli fundacji „Każdy Jest Gayem”. Czy ta książka miałaby szansę na publikację w języku polskim?

„This is a Book for Parents of Gay Kids” to jednak ciekawe i jedyne w swoim rodzaju źródło informacji dla rodziców dzieci homoseksualnych. To swoisty podręcznik napisany przez założycielki fundacji „Everyone is Gay”.

ThisisaBookFor-Parenta

Sama fundacja zrodziła się nie tylko z potrzeby walki z negatywną opinią, ale także potrzeby rozmowy, uzyskania informacji na tak wiele pytań lub porad dotyczących postępowania. Rodzice chcący zrozumieć swoje dzieci często poszukują pomocy w fundacji. Sama książka to źródło informacji dla rodziców, którzy próbują polepszyć komunikację ze swoimi dziećmi homoseksualistami. Autorki pragną odpowiedzieć na wiele pytań dręczących rodziców i dzielić się własną wiedzę i wskazówkami dotyczącymi zarówno zagadnień emocjonalnych jak i praktycznych.

41r0qyD7HbL

Autorki książki Dannielle Owens Reid i Kristin Russo mają nadzieję na lepsze zrozumienie i wsparcie dzieci homoseksualnych. Książka ma być wnikliwym kompendium wiedzy oraz zawierać prawdziwe doświadczenia życiowe, w tym ich własne. Jej układ umożliwia natychmiastowy i bezpośredni dostęp do konkretnych informacji. Jest to książka napisana z myślą o rodzicach, która ma do nich dotrzeć, ma dawać jasne i bezpośrednie odpowiedzi na nurtujące ich pytania.
Książka będzie dostępna od września 2014 r.

ThisisaBookFor-Parents

Źródło: http://www.chroniclebooks.com/titles/this-is-a-book-for-parents-of-gay-kids.html