24° Studio bazuje na multidyscyplinarnych praktykach projektowania, tworząc w ten sposób dynamiczne przestrzenie. Projektanci lubią eksperymentować z różnymi technikami i stylami, aby dostosować się do zmieniającego się otoczenia. Lampy Airy obrazują oświetlenie zainspirowane tradycyjną, japońską sztuką składania papieru, czyli origami.

Airy Lamp

Ich kształty nawiązują także do natury poprzez odwołanie się do organicznych form. Lampiony wykonane z papieru ryżowego są laminowane i formowane w serię okrągłych kształtów przypominających chmury. Wizja Studio 24° obrazuje naturę w nowoczesny i przyjazny dla środowiska sposób. Lampy emitują miękkie i rozproszone światło, podczas gdy ich rzeźbiarskie formy odsłaniają ukryte na pierwszy rzut oka geometryczne i tekturowe wzory, ilustrujące tradycyjną sztukę origami.

chceto2

Airy Lamp _

Zainspirowana tradycją i naturą nowoczesna kolekcja oświetlenia przypadnie do gustu miłośnikom minimalistycznego i rustykalnego wnętrza, ponieważ projekty te łączą klasyczne i współczesne elementy w wyrafinowany sposób.

Airy Lamp _1

Airy Lamp _3

Airy Lamp _4

Źródło: http://store.24d-studio.com/