Nawiązując do II edycji Międzynarodowych Targów Mody PTAK EXPO chciałabym Wam wspomnieć o marce, która zasługuje na szczególne wyróżnienie. Na targach mody nie może zabraknąć stoiska z twórczością projektanta z odpowiednim klimatem i charakterem. Dlatego szczególną uwagę zwracało stoisko z kolekcjami marki Lena Largo – w pałacowym klimacie, które bardzo zachwycało.

LR6

Lena Largo to marka, która wyróżnia się z grona innych marek. Jej właścicielka i projektantka Marlena Kuźmicka przykłada dużą wagę do wyglądu i jakości produkowanej odzieży. Markę cechuje oryginalność wzorów. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, piękne i różnorodne wersje kolorystyczne oraz wyjątkowość to kolejne cechy charakterystyczne tej marki. Ponadto projekty dopracowane są do samego końca. Nie ma mowy o jakichkolwiek niedociągnięciach.

LR7

Marka Lena Largo oferuje również wysokiej jakości obuwie i torebki. Kierowana jest do osób kreatywnych oraz artystów, kobiet ceniących wygodę i piękno. Należy podkreślić, że podczas w/w targów Lena Largo otrzymała wyróżnienie od Pani Anny Fendi, została także doceniona przez P.Ptrizie Gucci.

LR11

„Lena Largo to wyjątkowa marka dająca poczucie indywidualności i nowoczesnego podejścia do mody.”

LR10

Zapraszam do obejrzenia galerii.

LR17

LR8

LR1

LR12

LR15

Źródła zdjęć:
Mój osobisty udział w wydarzeniu.