Niemal wszyscy przed świętami Bożego narodzenia mamy ten sam problem: co kupić, żeby nie była takie jak zawsze? Co wybrać, żeby nie było nudne i standardowe? Jaki prezent dla faceta, bo skarpetki pewnie jeszcze ma… a szalik i czapka aktualne z poprzedniego sezonu. A najciężej, jak bliscy mają już WSZYSTKO.
Okazuje się jednak ze jest coś, co może sprawić ogromną frajdę i zaskoczyć swoją oryginalnością!
Pendrive – rzecz potrzebna zawsze. Pendrive jest niezbędny jak rękawiczki w zimie i parasol w deszczu.
Ta nasza pamięć podręczna ma na świecie milion wzorów i kolorów. Ale to, co pokażemy Ci dzisiaj – tego nie znajdziesz w zwykłych sklepach!

Ręcznie wykonane pendrive wsadzony w kawałek prawdziwego drewna – a nawet drzewa.
Ich wygląd zadziwia i zaskakuje. Doskonałe wykonanie, bardzo precyzyjne i dokładne. Kawałki drewienek są delikatnie polakierowane i pięknie się prezentują.
Jako prezent zaskoczą niejednego wielbiciela przenośnych pamięci.
Doskonale wyglądają zarówno na biurku, jak i bezpośrednio wpięte w naszego laptopa.

Autorka tych leśnych cudeniek tak opowiada o sobie:
Mam na imię Sabina. Jestem młoda osobą, która od zawsze miała inne spojrzenie na świat. Już w szkole zauważyłam, że mam inne postrzeganie estetyki, dążę do oryginalności . Początkowo swoją przygodę rozpoczęłam z szyciem pluszaków. Było to jednak bardzo hobbistyczne. Z czasem wpadłam na pomysł moich oryginalnych pendrive – ów i tak oto powstały RUSTYKALNE LEŚNE PENDRIVE-Y. Z czasem idąc naprzeciw oczekiwaniom powstały także pendrive-y w mini buteleczce z korkiem czy klocku lego. Teraz wiem, że to jest właśnie to czego szukałam od dawna- każdy mój produkt jest inny, do każdego podchodzę indywidualnie z ogromną pasją. Każdy detal, każdy kawałek drewna jest przeze mnie pieczołowicie dopracowywany.

Moje produkty: Oferuję pendrive-y ręcznie robione w naturalnym kawałku drewna (gałązka); pendrive-y mają pojemność 16 gb z interfejsem 2.0 i 3.0. Podczas zamówień można pojemność pamięci dowolnie modyfikować.
Link do strony na facebooku: https://www.facebook.com/memoropen/