Kiedy wyskoczyły z paczki zachwyciły nas swoją nieziemską miękkością! Dwa piękne Misiaki Przytulaki pod postacią pluszowych  króliczków – boskiego chłopczyka i różowej dziewczynki skradły nasze serca 🙂 Ich bardzo długie uszy dają się układać na różne sposoby. Można je wiązać ze sobą albo przywiązać do nich drugiego Przytulaka. Do testowania daliśmy Misiaki króliczkowe naszym małym testerom.

Oto wyniki: Miękkość na szóstkę, wygląd na szóstkę i przytulalność na szóstkę! Dzieci od razu pokochały podusie i obydwa króliczki mają już swoich opiekunów.  Do poduszek dołączony był także przepiękny brelok pompon – idealnie pasuje do Króliczkowej księżniczki! Nadaje się także jako oryginalny brelok do kluczy. Uwierzcie, nigdy nie zginie w torebce!

Twórcą Misiaków Przytulaków jest Wioleta Dejnecka. Opowiedziała nam o sobie i swojej pasji: Po studiach nie potrafiłam odnaleźć się na rynku pracy i zaczęłam szukać pomysłu na siebie. Koncepcji było sporo: przerabianie starych mebli, nadawanie drugiego życia starym przedmiotom, recykling, był też pomysł na kołyskę dla dzieci i poduchy do niej. Z tym wszystkim trafiłam na spotkanie doradcze w mojej uczelni. Po spotkaniu ruszyłam do sklepu z tkaninami i pomimo, że wówczas niewiele jeszcze miałam do czynienia z maszyną do szycia i nie bardzo wiedziałam od czego zacząć to decyzja zapadła – poduchy. Pierwszą poduszkę szyłam cały dzień. Pomyślałam wtedy, że w takim tempie to nawet na chleb nie zarobię.

Tak powstały Misiaki Przytulaki – bardzo kolorowe i miłe w dotyku przytulanki i poduszki w kształcie różnych zwierząt. Z czasem zaczęłam tworzyć też różne akcesoria do wystroju wnętrz jak łapacze snów, literki do pokoików dziecięcych a ostatnio tiulowe breloki z kamieniami.
Moje produkty cechuje przede wszystkim niepowtarzalność i różnorodność form, skierowane są zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Dzisiaj przedstawiamy trzy stworzone przez Panią Wiolettę rękodzieła:
Królik – Poduszka – Przytulanka – Zwierzak

Wykonana została z miękkiego materiału i tkanin bawełnianych. Delikatna i miła w dotyku, owalny kształt pozwala by była przytulanką i poduchą zarazem. Doskonała do pokoju każdego dziecka i niezastąpiona w podróży. Długie uszy do ciągania i tarmoszenia, cześć aplikacji wyszywana ręcznie, różnorodność form, żywe kolory, to wszystko sprawia, że poducha królik staje się jedyna w swoim rodzaju.

Grupa wiekowa niezdefiniowana zatem jest to świetny prezent nie tylko dla dzieci ale także dla dorosłych.
Tkaniny: Welur miki, krepa, bawełna, polar

Wypełnienie stanowi włóknina silikonowa.
Pranie : 30°C Delikatne

Brelok pompon
Brelok z tiulowym pomponem wykonany ręcznie. Koraliki, kamienie i chwosty dodają mu uroku i barw. Subtelny i nietuzinkowy drobiazg będzie oryginalnym dodatkiem do kluczy i każdej torebki. Zakochacie się w tych kolorach.

– Strona www: www.misiakiprzytulaki.pl
– Facebook: www.facebook.com/MisiakiPrzytulaki/
– Sklep internetowy: www.misiakiprzytulaki.pl
– Instagram – misiaki przytulaki

POLECAMY!