15 listopada 2017 r., Nowy moduł Moto Mod Polaroid Insta-Share błyskawicznie zmienia smartfon w drukarkę zdjęć i pozwala na bieżąco dzielić się najlepszymi momentami. Smartfon moto z robi świetne fotogafie i zapisuje je w pamięci, tak by mieć je zawsze pod ręką. Teraz pozwoli także dotknąć swoich wspomnień, dzięki innowacji w dziedzinie natychmiastowego druku. Polaroid Insta-Share do moto z drukuje zdjęcia w kilka sekund, aby można je było oglądać również poza ekranem telefonu.

Korzystanie z nowego modułu jest niezwykle proste. Wystarczy dołączyć go do urządzenia moto z i  nacisnąć przycisk, aby włączyć aparat, zrobić zdjęcie, a następnie wydrukować je bezpośrednio z telefonu. Polaroid Insta-Share umożliwia drukowanie ulubionych fotografii z Facebooka, Instagrama i aplikacji Zdjęcia Google.

Użytkownicy mogą wykazać się kreatywnością dostosowując zdjęcia za pomocą filtrów, ramek i tekstów. Co więcej, na papierze Polaroid Premium ZINK® Zero-Ink® pozwala drukować piękne, odporne na rozmazywanie zdjęcia w rozmiarze 2 x 3 cale (5,08 x 7,62 cm). Na samych wydrukach się jednak nie kończy – zdjęcia można zachować w albumie lub dzięki specjalnej warstwie klejącej, przyczepić w dowolnym miejscu i tworzyć pomysłowe kolaże. Polaroid Insta-Share to moduł, który uwieczni zarówno spontaniczną wycieczkę ze znajomymi, jak i rodzinne święta, a także pomoże dzielić się wspomnieniami na pięknych wydrukach.

 

Dostępność

Nowy moduł Moto Mod Polaroid Insta-Share będzie dostępny w Polsce w pierwszym kwartale 2018 roku.

 

Więcej informacji na temat produktów Motorola dostępnych jest na stronie http://motorolapolska.pl

 

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu z Moniką Głowacką.

Monika Głowacka

PR & Marketing Manager

  1. monika.glowacka@studio111.pl
  2. +48 600 743 616

 

Urządzenie zostało zaprojektowane i jest produkowane przez/dla Motorola Mobility — podmiot w pełni zależny Lenovo. MOTOROLA, stylizowane logo M, MOTO oraz rodzina znaków MOTO są znakami towarowymi firmy Motorola Trademark Holdings, LLC. Polaroid, logo Polaroid Classic Border i Polaroid Color Spectrum są znakami towarowymi PLR IP Holdings, LLC. Wszystkie inne znaki towarowe należą do odpowiednich właścicieli. © 2017 Motorola Mobility LLC