Nasi portugalscy coolhunterzy z firmy Brabbu wyszukali dla Was coś specjalnego: najnowszy hit portugalskiej firmy Boca do Lobo – stolik NEWTON CONSOLE!

Firma Brabbu to designerska marka, która odzwierciedla intensywny sposób życia, wnosząc energię, siłę i moc do miejskiego stylu życia. Projektują i produkują szeroką gamę mebli, oświetlenia, dywanów i akcesoriów, które opowiadają historię połączenia natury z wielkim światem.  Wszystkie te historie tworzone są przez tajemniczy świat materiałów, faktur, zapachów, smaków i kolorów, które żyją i w naturze i w środku wielkomiejskiego stylu życia.

newton-console-boca-do-lobo

To wyjątkowe dzieło sztuki należy do edycji limitowanej produktów i jest hitem roku w 2013 roku!

Kilka miesięcy temu Boca do Lobo przedstawiło światu stolik projektu Nelli Rodi – był tak wyjątkowy, że tym razem postanowili stworzyć coś jeszcze bardziej kosmicznego: Newton Console.

newton-console-03

Przeczące prawon fizyki, monumentalne, wykonane z aluminium i lakierowanych, czarnych elementów dzieło sztuki zaskakuje elegancją i nowoczesnością.

newton-console-04

Przeznaczony dla wszystkich, którzy cenią sobie piękno i niepowtarzalny styl.

newton-console-02

Zaspakaja potrzeby współczesnego mieszkańca wielkich miast i ekskluzywnych przedmieści. Doskonały zarówno na spotkanie z przyjaciółmi, jak i na romantyczny wieczór. Pasuje do nowoczesnych salonów, sypialni, do holi hotelowych i luksusowych wnętrz.