Działalność Axela Arigato poza Szwecją rozpoczęła się w lipcu 2014 z unikalnym pomysłem: wprowadzenie nowej konstrukcji buta dla mężczyzn, różnej w każdym tygodniu, Odszedł od podążania za tradycyjnym zestawem kolekcji. Jego bezpośrednie podejście do konsumenta sprawia, że but wykonany jest z wysokiej jakości włoskich materiałów, z gumowymi podeszwami z Margom i podszewki cielęcej (produkowanej w Portugalii). Cotygodniowy apetyt konsumentów online rośnie z każdym nowym pomysłem Axela Arigato. Precyzyjnie wykonane projekty obuwia są na szczycie nowych i szybko zmieniających się trendów.

new-axel-arigato-low-top-suede-leather-sneaker

Axel Arigato ma wiele sposobów aby zmienić obuwniczą rutynę wśród ludzi. Ma pomysł na każdą okazję i nastrój. Mogą to być piękne marmurowe podeszwy lub czarny aligator- wytłaczany Chukkas.

new-axel-arigato-low-top-suede-leather-sneaker-2

Na ten tydzień Alex Arigato zaświecił wyszukanym pomysłem: dodał wersję czapek do jego butów. Połączył szary zamsz ze skórzaną czapką. To minimalistyczne i luksusowe osiągnięcie , jednak zapewniąjące małą przygodę. Jego projekty są już dostepne od 205 Dolarów, z bezpłatną wysyłką poza UE.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Axel Arigato