Od 6 lat dzieciaki z warszawskich domów dziecka wyjeżdżają z nami na obozy żeglarskie, w czasie których pokazujemy im świat inny – lepszy, niż ten który zgotował im los. W trakcie obozów pokazujemy dzieciakom piękno naszych wspaniałych Mazur, zaszczepiamy w nich (z sukcesami) pasję żeglarstwa i pokazujemy alternatywy dla dotychczasowego spędzania czasu.
Nasze dotychczasowe projekty możecie zobaczyć tu:

http://nowyazymut.pl/galeria/
A nasze całoroczne poczynania, nie tylko żeglarskie można śledzić tu:
https://www.facebook.com/NowyAzymut

 

wspier

Aby taki obóz się odbył, musimy zgromadzić znaczne środki. Większość już mamy, ale brakuje nam jeszcze na kilka działań. Musimy wynająć autokar, aby przewieźć dzieciaki bezpiecznie na Mazury i z powrotem, oraz chcielibyśmy zapewnić im jednakowe koszulki obozowe.
Dlatego wysyłamy w świat apel o wsparcie naszego projektu.
Wasza pomoc przybliży nas do realizacji obozu 🙂

wspie

Koszt tygodniowego obozu dla 22 podopiecznych (4 jachty) to ponad 20.000 zł. Część tej kwoty już mamy, ale jak to zwykle bywa, termin się zbliża, a nam jeszcze trochę brakuje. Na całość wydatków składają się min:
– czarter jachtów,
– transport,
– wyżywienie,
– druk podręczników i śpiewników,
– odzież ochronna dla dzieci,
– i wiele wiele innych drobnostek…

wsp

Kwota zebrana podczas tej zbiórki będzie przeznaczona na zapewnienie transportu, oraz produkcję koszulek obozowych dla dzieci.

Jednakże, jeśli wasze serducha będą wielkie, a zebrana kwota przewyższy nasz cel, to gwarantujemy że każda złotówka będzie wykorzystana do jak najlepszej realizacji tegorocznego obozu.

ws

Źródło: https://wspieram.to/projekt/4922/oboz-wilki-mazurskie-2015