Odblaskowe nici nie są nowością, jednak wzbogacona oferta coraz większej ilości sklepów stwarza nowe możliwości dla tych, którzy chcą być widoczni w nocy, ale niekoniecznie w ciągu dnia. Przykładowo firma Betabrand oferuje wyjątkową odzież przeznaczoną dla osób dojeżdżających rowerem do pracy. Ubrania są wygodne, ale eleganckie, a dodatkowo posiadają wyjątkową cechę jaką są odblaskowe nici, które zwiększają bezpieczeństwo podczas nocnych powrotów.

Betabrand

Noszenie odblaskowych rzeczy jest niezwykle istotne dla bezpieczeństwa pieszych jak i rowerzystów. Jednak wielu osobom zdarza się zapomnieć o odblaskowej kamizelce lub opasce. Ubrania Betabrand rozwiązują ten problem oferując ludziom eleganckie, codzienne elementy garderoby, które w nocy pełnią funkcję odblaskowe. Wszystko to za sprawą specjalnych nici wplecionych w tkaninę.

chceto2 Betabrand_4

Ubrania, które w ciągu dnia nie wyróżniają się spośród innych, nocą stają się dodatkową ochroną, gdyż znacznie zwiększają widoczność na drodze. Jest to idealne rozwiązanie dla rowerzystów, w szczególności dla osób dojeżdżających do pracy, którzy chcą zwiększyć swoje bezpieczeństwo w trakcie późnych powrotów. Dzięki odblaskowym niciom wplecionym w ubranie zawsze będziesz gotowy do drogi.

Betabrand_2

Betabrand_5

Betabrand_6

Betabrand_7

Betabrand_8

xbike_to_work_reflective_sweater

xreflective

Źródło: http://www.betabrand.com/collections/bike-to-work.html