Partnerzy

LOGO_wykop_small

Wykop.pl skupia bardzo aktywną i opiniotwórczą społeczność ludzi związanych z Internetem, zainteresowanych nowymi trendami i wydarzeniami na świecie.  Wykopowicze wyławiają internetowe perełki, a ich aktywność często skutkuje wynajdywaniem gorących tematów dla polskich mediów.

 

polakpotrafiLogo_small

PolakPotrafi.pl to serwis wspomagający finansowanie Twoich pomysłów! Dzięki PolakPotrafi.pl możesz stać się częścią ciekawych i kreatywnych projektów (z różnych dziedzin) poprzez udzielenie wsparcia finansowego ich twórcom. Ale to nie wszystko – z PolakPotrafi.pl możesz zrealizować także własny, innowacyjny, niepowtarzalny pomysł. 🙂 Wejdź na naszą stronę już dziś, zarejestruj się i opisz swój projekt, a Twoje marzenia staną się bardziej realne niż kiedykolwiek.

biznes_przy_kawie

Na tej stronie masz dostęp do najświeższych z kraju i świata. Biznes, finanse, ekonomia, sport, rekreacja. Prosto z najlepszych źródeł w sieci.

Logo EAST-BIZ final

East-Biz to wydarzenie dla osób, które marzą o własnym biznesie lub już rozwijają własne projekty biznesowe. Wydarzenie ma inspirować i motywować uczestników do zakładania i rozwijania własnych firm. To niepowtarzalna szansa na networking z kluczowymi osobami z branży oraz zdobycie wielu cennych kontaktów biznesowych.

wspieramto

Wspieram.to jest platformą wspierania kreatywności. Miejscem, gdzie możesz zaprezentować swoje pomysły, które dotąd nie mogły być wcielone w życie bez odpowiedniej ilości gotówki. Wspieram.to udostępnia twórcom nie tylko przestrzeń do zaprezentowania swych idei, ale i narzędzia ułatwiające ich promocję w mediach społecznościowych. Pomóc projektom może każdy – poprzez kliknięcie „Wspieram.to” i zasilenie projektu swoją wpłatą. Wspieram.to, to siła mądrego tłumu – świetny pomysł i pasja rozpowszechnione na dużą skalę, zawsze zbiorą wokół siebie ludzi spragnionych innowacji, chcących się włączyć z pomocą w ich realizacji!

3 Comments

    • by Łowcy Trendów on 30/12/2014  16:15 Odpowiedz

      Wystarczy do nas napisać na kontakt@lowcytrendow.pl pytaniem odnośnie partnerstwa :) zapraszamy!

Leave a reply

Your email address will not be published.

filipiny blog