O projekcie

Wielomiesięczna kampania Twojej firmy na elastycznych warunkach? Status wyłącznego sponsora e-booka? Wspólna kawa? Oryginalna moneta z Dubaju, Indii, Hong Kongu lub Sao Paulo? Tak! Możesz mieć to wszystko! Możesz mieć o wiele więcej! Pytasz jak to? Dlaczego?

 

Jesteś wartościowym człowiekiem, który otacza się rzeczami niezwykłymi i z pewnością doceniasz entuzjazm innych osób. Cenisz sobie zarządzanie własnymi pieniędzmi i nie będziesz dofinansowywać każdej modowej blogereczki. W pełni się z Tobą zgadzam!. Dlatego przedstawię Ci wspaniałą propozycję inwestycji.

Co powiesz na podróż dookoła świata? Brzmi dobrze, prawda?

 

 

CEL:
Głównym celem podroży jest sprawdzenie jak moda jest widziana w innych krajach i udostępnienie zdobytych informacji za pomocą różnych narzędzi. Będę się kierować 5 aspektami: biznes modowy, kultura, marki, ludzie, produkty.

 

Zastanawiasz się pewnie: o co chodzi? Nie chodzi tu o polatanie po świecie i napstrykanie zdjęć typu „O zobaczcie jakie mam fajne buty”. Blogerki modowe często tak robią i często tylko to robią. 🙁

 

Czy ja jestem inna? TAK! I co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Zerknij na facebookamarki lub stronę www i znajdź jakieś zdjęcie z opisem gdzie kupiłam buty, gdzie torebkę… No dobra! Ułatwię Ci zadanie. Takiego zdjęcia nie ma i nie będzie!

 

Dla mnie ważniejsze są inne rzeczy niż zakupy i hashtagi. Interesują mnie powiązania mody z różnymi innymi dziedzinami np. z socjologią, psychologią, religią czy kulturą.Na mojej stronie pojawiło się już wiele tekstów dotyczących m.in. eco ubrań, powiązań religijnych w modzie, wpływie kultury na modę, historii mody, abstrakcyjnych reklam w budowaniu świadomości konsumenta, połączenia polityki i mody lub wpływu celebrytów na rozwój przemysłu. Zerknijcie i sprawdźcie sami:

http://travelabel.com/home/religious-fashion/

http://travelabel.com/home/north-korea-fashion/

http://travelabel.com/home/lagos-fashion-week/

http://travelabel.com/home/luxury-brands-environment/

http://travelabel.com/home/sex-drugs-fashion/

http://travelabel.com/home/celebriculture/

 

Już od dłuższego czasu śledzę zmiany w branży mody i oddziaływania środowiska na różne aspekty związane z branżą. Branża mody ewaluuje cały czas. Chcę pokazać jak środowisko mody wygląda obecnie. Podróżowanie po całym świecie ma sprawić, że o projekcie dowiedzą się wszyscy. Mamy do dyspozycji 7 miliardów ludzi- chcę w pełni to wykorzystać! I jestem pewna, że dla Ciebie 7 miliardów ludzi też ma duże znaczenie.

 

Planuję wydanie 8 e-booków (7 dotyczących mody w odwiedzanym mieście i 1 podsumowujący wyjazd), pojawię się w telewizji, gazetach, portalach i radiu. Chcę się włączyć w lokalne wydarzenia i zorganizować spotkania z lokalną społecznością. Niezbędna będzie video- i foto- relacja oraz specjalny newsletter. Będę projektować, recenzować i pisać o moich doświadczeniach. Podróż potrwa rok. Rozpocznie się w Londynie 15 września 2015. Póżniej odwiedzę Dubaj, New Delhi, Hong Kong, Sydney, Sao Paulo i Nowy Jork.

Możesz być częścią tego przedsięwzięcia! Jestem pewna, że wykorzystasz tę okazję! Zanim jednak to zrobisz powiem Ci coś o sobie, żebyś był pewien, że interes ze mną to czysta przyjemność!

 

Nazywam się Patrycja Frańczak. Mam 21 lat. Jestem aktywnym przedsiębiorcą modowym, który przez podróże bada branżę modową. Chcę się dzielić swoimi innowacyjnymi pomysłami i przygodami każdego dnia.

 

Taaak „chcę”, „chcę”… i co z tego?!

Podchodzę do całej akcji bardzo poważnie i profesjonalnie. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku International Business i od sierpnia 2014 kreuję swoją markę- TraveLabel. Mam ogromny zapał i motywację do działania. I właśnie działanie jest moim priorytetem. Mój projekt nie jest przypadkowy. Powstał on w wyniku mojej fascynacji modą i podróżami. Moja miłość do mody trwa odkąd pamiętam. Zamiłowanie do podróży pojawiło się stosunkowo niedawno, gdy po raz pierwszy przekroczyłam granice Polski. Miałam okazję poznać wspaniałych ludzi, kultury i podszkolić język. To wspaniałe jakie możliwości płyną z podróżowania. Dodatkowo kierunek moich studiów przygotował mnie do prowadzenia działalności międzynarodowej. Anglojęzyczne studia nauczyły mnie skutecznego negocjowania i zarządzania w środowisku multikulturowym. Posiadam certyfikaty językowe i PRINCE2. Jestem wspierana i szkolona przez wielu ludzi sukcesu z kraju i zagranicy.

Podsumowanie: wszystkiego chcę i wszystko jest moje… Myślisz sobie cóż za egoistka! No dobra! Teraz czas na Ciebie! To Twój czas- nie zmarnuj tego!

Co powiesz jeśli zaproponuję Ci współpracę. Ty inwestujesz, a ja gwarantuję Ci, że będzie to udana inwestycja.

 

 

Całkowity budżet wyprawy to: ponad 55 000 zł

 

Do pełnego powodzenia projektu brakuje mi 20 000 zł

Ta kwota zostanie przeznaczona na:

 • szczepionki i skompletowanie apteczki,
 • zakup prezentów np. osób goszczących mnie w swoich domach – chcę aby otrzymali kawałek Polski w postaci symbolicznego upominku,
 • rozszerzony pakiet ubezpieczenia podróżnego,
 • część kosztów związanych ze współpracą z grafikami, fotografami i innymi osobami aktywnie pracującymi nad powodzeniem projektu,
 • bilety komunikacyjne, niezbędne w poruszaniu się po odwiedzanych metropoliach,
 • część kosztów związanych z organizacją spotkań w trakcie trwania podróży,
 • część kosztów związanych z codzienną egzystencją,
 • prace związane z wydaniem e-booków i kalendarza.

 

Dotychczas poniosłam koszty związane z:

 • częścią biletów lotniczych,
 • wyrobieniem części niezbędnych dokumentów,
 • zakupem niezbędnego sprzętu elektronicznego,

 

I mam zarezerwowane pieniądze na:

 • działania promocyjne,
 • działania związane z pozycjonowaniem strony,
 • zakwaterowanie,
 • kupno reszty biletów lotniczych,
 • wyrobienie wiz,
 • organizację spotkań,
 • bilety na eventy modowe, wejściówki do muzeów itp.

 

Wybrałam crowdfunding, ponieważ wierzę w to, że nie kto inny, ale Ty docenisz mój zapał i energię oraz będziesz chciał być częścią tej akcji. A jesteś jej ogromną częścią, ponieważ to właśnie z tobą chcę dzielić się wiedzą i doświadczeniem nabytym w trakcie podróży.

Organizacja takiego przedsięwzięcia to ogromna odpowiedzialność i ogrom pracy. Jako, że chcę z siebie dać 200%, nie mogę być nigdzie zatrudniona w pełnym wymiarze czasu pracy. Nie oznacza to jednak że leżę plackiem i czekam na Twoje pieniądze. Aktywnie działam, wyszukuję zlecenia i podejmuję się prac dorywczo. Tylko po to by każdy grosz zainwestować w projekt, który pochłania mnie bez reszty. Większość zadań wykonuję sama, aby nie potrzebnie nie tracić pieniędzy. Stale się uczę i doskonale swoje umiejętności.

Obecnie projekt znajduje się w takiej fazie, że nie w głowie byłoby mi się poddać. Dlatego zgłaszam się do Was z ogromną prośbą o wsparcie.

Próg 1 – Cel podstawowy: 20 000 zł

 

Kwota 20 tys pozwoli mi na podstawową realizację projektu, a więc realizację e-booków, specjalnego kalendarza ze zdjęciami z podróży, stworzenie video relacji, organizację spotkań z miejscową ludnością i zapewnienie minimum potrzebnego do pełnego powodzenia projektu. Jest to minimum potrzebne do wywiązania się ze wszystkich zobowiązań, umów, zapewnień, obietnic i deklaracji.

 

Próg 2 – 23 000 zł

Ta kwota pozwoli mi na przygotowanie dodatkowej niespodzianki dla wszystkich wspierających i zakup gadżetów podróżnych, które dodatkowo zabezpieczą mój bagaż i będą pomocne w trakcie tak długiej wyprawy oraz zakup dodatkowego sprzętu, który podniesie jakość publikowanych materiałów i ułatwi mi działanie.Dodatkowe środki zebrane w czasie trwania kampanii będą mądrze inwestowane. Chcę abyście to Wy jako wspierający cieszyli się wynikami inwestycji. Chcę aby wiedza, którą będę Wam udostępniać, była przedstawiona w sposób unikalny i na najwyższym poziomie.

 

Kolejne progi – oczekuj nieoczekiwanego!

 

Pozwól mi na poznanie świata mody na arenie międzynarodowej. Jest tak wiele możliwości! Tak wiele można zdziałać! Daj mi szansę! I ciesz się efektami inwestycji przez kolejne kilkanaście miesięcy! Razem możemy więcej!

 

Zainwestuj i ciesz się efektami inwestycji przez kolejne kilkanaście miesięcy! Razem możemy więcej! Od momentu Twojej inwestycji projekt nie jest już mój, ale NASZ. Tak! Właśnie tak! Bez względu jaką kwotę zainwestujesz!

 

Pamiętaj! Zebrane fundusze to inwestycja w wyższy poziom realizacji projektu. Większy zasięg działania, większe możliwości i ciągły rozwój.

 

 

Wielu ludzi już wsparło moje działania. Wiele magazynów modowych i portali zgodziło się na objęcie mojego projektu patronatem medialnym <więcej informacji<Za wsparcie bardzo dziękuję! A Was zapraszam do zapoznania się z kilkoma artykułami, które na przestrzeni ostatnich tygodni ukazały się w internecie.

 

http://emagma.pl/one-world-fashion-mloda-redaktorka-mody-rusza-w-swiat-587-587

http://www.bydgoskiemarki.pl/2015/05/13/bydgoska-redaktorka-mody-rusza-w-podroz-dookola-swiata-travelabel/

http://etnosystem.pl/newsy/inne/8923-one-world-fashion

http://parabuchmagazyn.com/parabuch-wspiera-podroz-dookola-swiata-mody/

http://trendz.pl/rekomendacje/one-world-fashion

http://kobietamag.pl/nasz-patronat-medialny-travelabel-rusza-w-swiat/

http://styling.pl/one-world-fashion-mloda-redaktorka-mody-rusza-w-swiat-1229-1229

 

 

Wiesz już jakie są cele mojego projektu, poznałeś też kilka istotnych faktów z mojego życia. Więc na co czekasz?

 

Sądzisz, że nie możesz mi nic zaoferować i chcesz tak po prostu zamknąć stronę? NIE! Pieniądze są ważne, ale jeśli nie możesz mi ich zaoferować, pomyśl jak inaczej możesz wesprzeć moje działania i tym samym włączyć się do akcji. Masz produkt, który może okazać się potrzebny, świadczysz usługi pomocne w takim przedsięwzięciu? Skontaktuj się ze mną. KAŻDA pomoc się liczy!

 

Napisz do mnie, wesprzyj mnie, śledź mnie na social mediach, udostępnij informację o projekcie, powiedz o mnie znajomym!

 

 

KAŻDY wspierający zostanie wpisany na listę wspierających, która pojawi się na stronie www.travelabel.com (może to być pseudonim, imię i nazwisko; nie publikuję nazw firm, logotypów, ani linków) oraz otrzyma klucz do internetowego dziennika podróży (gdzie będą publikowane zdjęcia, notatki, spostrzeżenia, wrażenia, opinie i wiele innych informacji).

 

Pierwsze 50 osób które wesprą mój projekt kwotą od 50 do 100 zł oprócz wybranej przez siebie nagrody otrzymują:

 • inspirującą tapetę na pulpit,
 • zdjęcie z imienną dedykacją lub pocztówkę,
 • oryginalną monetę,
 • e-book podsumowujący wyjazd.

 

Pierwsze 30 osób, które wesprą mój projekt kwotą powyżej 100 zł otrzymają:

 • kalendarz 2017 ze zdjęciami z podróży,
 • zdjęcie z podziękowaniem,
 • e-book podsumowujący wyjazd,
 • inspirującą tapetę na pulpit,
 • oryginalną monetę,
 • oraz DVD z filmem z wyprawy oraz extra materiałami nie publikowanymi oficjalnie!

 

Jeśli nagroda limitowana pokrywa się z nagrodą wybraną ze spisu możecie być pewni, że nie otrzymacie dwóch takich samych przedmiotów.

 

Jeśli macie inny pomysł na nagrodę, proszę o kontakt.

 

Jeżeli macie pytania dotyczące, którejkolwiek nagrody, również proszę o kontakt.

 

Źródło: https://polakpotrafi.pl/projekt/podroz-dookola-swiata-mody