Prostota, bezpieczeństwo i intuicyjność to cechy szczególne portfela Zenlet. Nowoczesny design, a przede wszystkim wygodny, mały kształt portfela to praktyczny sposób na przechowywanie swoich rzeczy w zorganizowany sposób.

Zenlet

Zenlet3

Po pierwsze minimalizm – portfel jest ultra cienki, a jednocześnie pojemny. Po drugie, bezpieczeństwo- blokada RFID, idealnie uszczelnia konstrukcję, chroniąc karty, rachunki i inne małe przedmioty osobiste. Po trzecie, intuicyjność – jednym ruchem kciuka użytkownicy mogą wysunąć swoje karty.

Zenlet4

Istnieje kilka niedogodności tradycyjnych portfeli m.in. ich waga, niemożliwość szybkiego odszukania potrzebnej nam karty, możliwość zgubienia wnętrza portfela lub jego kradzieży (w szczególności, gdy wystaje z tylnej kieszeni spodni).

Zenlet _ 2

Zenlet jest wodoodporny i lekki, w momencie upadku, w przeciwieństwie do innych portfeli, zawartość Zenlet pozostaje nienaruszona, więc nie grozi nam zbieranie rozsypanych kart po chodniku. Z kolei wygląd portfela zbliżony jest raczej do telefonu, co może zmylić niektóre osoby.

fa29ec5b80695cfdf37fd1a8104f8db6_large

Zenlet _ 3

Zenlet 1

0529

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/1562350776/zenlet-amazingly-intuitive-wallet?ref=popular