Poznańskie Targi Piwne to wyjątkowe wydarzenie łączące charakter imprezy targowej ze świętem, podczas którego celebrujemy ten jeden z najstarszych trunków na świecie o niezwykle bogatej tradycji. Na Targach można spróbować wielu piw, uwarzonych w dziesiątkach browarów w Polsce i na świecie. Zachęcamy do spróbowania całej gamy styli: od piwa grodziskiego do portera bałtyckiego, od lagera nowozelandzkiego do india pale ale.

Targi to prawdziwa uczta dla zmysłów – okazja do spróbowania najwyższej jakości produktów: poza większością polskich piw rzemieślniczych, również aromatyczne sery prosto z niewielkiego gospodarstwa wielkopolskiego, tradycyjne wędliny, pieczone kasztany oraz jedne z najlepszych burgerów w Poznaniu!

Targi to nie tylko piwo, to także spotkania – piwowarów domowych, którzy mają okazję wymienić się doświadczeniami; fanów z najbardziej znanymi blogerami piwnymi; gości z niesamowitymi osobami, jakimi są piwowarzy z niewielkich browarów rzemieślniczych. Na Targach po raz pierwszy na większą skalę w Polsce będzie dostępna jedna z najlepszych szklanek do sensoryki piwa – IPA GLASS.

W tym roku targi odbędą się w pawilonie 3A Międzynarodowych Targów Poznańskich – wejście od strony ulicy Bukowskiej (naprzeciwko Sheratona).

Źródło: http://beerbook.pl/poznanskie-targi-piwne-14-16-listopada-2014/