Śmiercionośny wirus, szczepionka, najeźdźcy z kosmosu to motyw przewodni książki „Project Rivenger”. Piotr Antoniewski, pasjonat pisania i autor powieści, pragnie spełnić swoje marzenie przy wsparciu na portalu crowdfundingowym Wspieram.to. Realizowanie pasji, w szczególności literackich, bywa niezwykle trudne. Głównym problemem okazują się kwestie finansowe, przede wszystkim wysoki koszt publikacji. Dlatego coraz większa ilość początkujących pisarzy wykorzystuje wsparcie społeczne, aby dostarczyć czytelnikom kolejne interesujące opowieści.

11

„Project Rivenger” to książka mroczna i tajemnicza, w której poruszone zostają interesujące wątki polityczne i w której wydarzenia dzieją się na różnych kontynentach. Cechy charakterystyczne to dynamiczna, logiczna i zwarta akcja oraz dobrze naszkicowane charaktery bohaterów.

Kogo zainteresuje tematyka książki? Wszystkich, których pasjonuje walka z obcymi. Książka rozpoczyna się w 1990, kiedy nasz świat opanowała epidemia śmiercionośnego wirusa, a jedynym antidotum okazuje się lek z tajemniczymi komórkami S142, które zostały przywiezione z Marsa. Po kilku dekadach okazuje się, że w szczepionce znajdował się ukryty najeźdźca z kosmosu, z którym walkę podejmie nastoletnia Sara, obdarzona wyjątkowymi zdolnościami.

Więcej na: https://wspieram.to/2268-project-rivenger.html