Noworoczne Spotkanie Blogerek w Sosnowcu  za nami, a już czekamy na kolejne!

Sosnowiec. Bar Plotka…bardzo klimatyczne miejsce, które Agnieszka wybrała na styczniowe spotkanie blogerek. Ciepłe piwnice sosnowieckiego centrum przywitały nas trzaskającymi w ogniu drwami, wesoło płonącymi w wielkim romantycznym kominku. Co kilka chwil nowe panie dołączały do grona uczestniczek spotkania. Na stoliku równiutko poukładane testery i prezenty od partnerów spotkania.  Kawka i stół przy którym dziewczyny mogły poplotkować stwarzał atmosferę luzu i serdeczności.

DSC_7250

Łowcy Trendów chętnie patronują takim wydarzeniom. Tym razem oprócz patronatu  mieliśmy okazję spotkać się z blogerkami i poznać je osobiście oraz przekazać informację o nowych możliwościach współpracy.

DSC_7342

Zaplanowaliśmy krótkie szkolenie z nowego zawodu jakim jest blog-coolhunting. Jako jedyny w Polsce portal zajmujący się trendsettingiem i coolhuntingiem mogliśmy mówić w nieskończoność o tych nowych specjalnościach. I tak też się stało. Mowa o testowaniu produktów wywołała komentarze i przekształciła się w luźną, przyjacielską rozmowę, przerywaną wybuchami śmiechu.  Tak też zaplanowany półgodzinny wykład, po lekkiej modyfikacji przedłużył się nieco i aż żal było go skończyć.

DSC_7330

Uczestniczki spotkania otrzymały dawkę podstawowych informacji o nowym zawodzie i współpracy z mediami, ale także otrzymały możliwość bezpłatnego promowania swoich blogów na naszym portalu www.lowcytrendow.pl . Sukcesywnie będziemy publikować artykuły tych wyjątkowych kobiet.

DSC_7271 - Kopia

Bardzo serdeczne i świadome nowych trendów uczestniczki spotkania zainteresowały się również zielonym napojem, którym poczęstowaliśmy je pod koniec szkolenia. Opowieść o zdrowej żywności wzbudziła żywe zainteresowanie blogerek, tak więc kolejne kilkadziesiąt minut upłynęło nam na inspirującej i wesołej dyskusji.

DSC_7377

Okazało się, że dziewczyny interesują się nie tylko kosmetyką, którą można zaaplikować skórze z zewnątrz, ale także wiedzą jak ważne jest dostarczanie organizmowi minerałów, enzymów i mikroelementów z natury do wewnątrz ciała. Green Shoty wzbudziły ogólną wesołość – chociaż są absolutnie bezalkoholowe. Zielony napój sam w sobie poprawia nastrój i dodaje witalności.
DSC_7303

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy poznać tak fascynujące kobiety, które mają swoje pasje, ale przy tym potrafią się spotykać i rozmawiać na każdy temat. Gorąco dziękujemy organizatorce Agnieszce  Łazarczyk za zaproszenie! Pozdrawiamy też nielicznych panów obecnych na spotkaniu …

DSC_7324
…I oczywiście pozdrawiamy serdecznie uczestniczki,  polecając  ich blogi: