Najnowsza kolekcja Isaora Sportwear łączy styl z funkcjonalnością, wychodząc z założenia, że nie tylko kobiety chcą doskonale wyglądać podczas codziennych treningów. Styl sportowej odzieży staje się coraz bardziej wyrafinowany, ale najważniejszym elementem nadal pozostaje wygoda noszenia ubrań, dlatego marki oferujące odzież sportową poszukują sposobów włączenia modnych elementów do swoich wydajnych produktów.

Isaora_Kolekcja Isaora jest doskonałym przykładem połączenia stylowych i funkcjonalnych elementów, które mogą być noszone zarówno na siłowni, w trakcie biegu w parku lub na ulicy podczas zakupów czy spaceru. W najnowszym katalogu odzieży męskiej Isaora, kolekcję zaprezentował model Arthur Kulkov. Lookbook kolekcji jest ukłonem w stronę determinacji, umiejętności sportowych i wewnętrznej siły.

Isaora Kolekcja Spring/Summer 2015 oferuje wygodne stroje, które wyglądają stylowo i modnie. Wszechstronne, bawełniane koszulki i topy zostały połączone m.in. ze spodenkami wykonanymi z materiału, który oddycha. Głównym celem pozostaje zapewnienie poczucia komfortu.

Isaora_2

Isaora_3

Isaora_4

Isaora_5

Isaora_7

chceto2

Isaora_9

Źródło: https://www.isaora.com/