Marcin Lewandowski programista i dziennikarz sportowy, stworzył grę o nazwie Sports Manager, którą można wesprzeć na portalu crowdfundingowym PolakPotrafi.pl. Jest to projekt uniwersalnego menedżera sportowego online, który ma zapewnić solidną porcję dobrej rozrywki nawet najbardziej wymagającym graczom.

5a809c638a49cdc705b07bf704be7573

Czym Sports Manager wyróżnia się spośród innych konkurencyjnych gier? Po pierwsze, mecze rozgrywane są w czasie rzeczywistym pomiędzy drużynami graczy według ustalonego terminarza. Gracze mają pełny wpływ na ich przebieg, przy czym ogromne znaczenie odgrywa doświadczenie oraz taktyka gracza. Doświadczenie uzyskuje się poprzez osiągnięcia sportowe, co wpływa na miejsce w rankingu liderów gry. Mecze rankingowe i towarzyskie można rozgrywać w dowolnym momencie zapraszając do rywalizacji innego gracza. Każdy gracz może wykazać się różnymi umiejętnościami, będąc jednocześnie właścicielem własnego klubu, a także menedżerem drużyn sportowych. Nowością jest powiązanie poszczególnych sekcji sportowych z klubem.

sm-game-dashboard

Pierwszym celem twórcy gry jest stworzenie sekcji żużlowej, po czym sukcesywnie będą dokładane kolejne sporty. Poprzez aplikację mobilną na każdy gracz będzie mógł zarządzać własnym klubem z dowolnego miejsca i w każdym czasie.

sm-game-skills

sm-game-academy

sm-game-team

 

Źródło: http://polakpotrafi.pl/projekt/sports-manager?utm_source=projects