Oto nadszedł czas naszego kolejnego spotkania blogerek. Tym razem będę organizować je z przemiłą Renatą z bloga Piękno i Pasja Okiem Renaty. Prawdopodobnie naszym miejscem będzie restauracja „Pasja” w Rybniku, tam gdzie ostatnie spotkanie Beatki.

Obowiązkiem każdej osoby, która dostanie się na spotkanie, jest wpłata 30zł na rzecz chorej Wiktorii (jej plakat umieszczę na grupie na FB). Jeśli ktoś, po otrzymaniu potwierdzenia dostania się na spotkanie wraz z numerem konta, nie wpłaci pieniążków do 7 dni, zostanie z niej automatycznie skreślony. Chcemy zrobić coś dobrego i pożytecznego. Jeśli któraś z Was uważa, że oszalałyśmy – proszę się nie zgłaszać i nie komentować. Jeśli natomiast któraś z Was boi się, że nie zostanie to przeznaczone, mogę przesłać dyplom pomocy dla Domu Samotnej Matki w Zabrzu oraz podziękowanie ze Szlachetnej Paczki. Oczywiście, na sam koniec, również zostanie przesłane potwierdzenie przelewu.

Obowiązkowa jest również wpłata 25zł na jedzenie, które dowolnie sobie wybierzecie. Pieniążki zostaną przeznaczone przeze mnie na bon, który każda z Was sobie wybierze. Ostatnim razem niestety nie każda zamówiła za tą kwotę i trzeba było świecić oczami, ponieważ lokal nic nas nie kosztował w zamian za jedzenie o tej kwocie.

Dodatkowo, dzięki temu, że pomagałam już niejednej rodzinie, wiem co każdy potrzebuje. Znów więc apeluje o ubrania, buty, kosmetyki, książki, koce itd. Jeśli macie coś na zbyciu, przynieście!

Na to spotkanie szukamy TYLKO I WYŁĄCZNIE osób, które mają coś do powiedzenia. Blogerki to naprawdę wspaniałe osoby, które nie gryzą. Mamy w końcu masę tematów do rozmów. Nie chcemy znów mieć wyrzutów sumienia z tego powodu, że ktoś siedział na uboczu. Chcemy osoby żywe, rozgadanie, śmiałe. Jeśli nie jesteś taką osobą, nie zgłaszaj się. Przy następnym spotkaniu i tak zostaniesz skreślona.

Oczywiście, nastawiamy się na pierwszym miejscu na osoby NOWE, później dopiero te, które znamy.

Spotkanie odbędzie się 8 marca 2015 roku prawdopodobnie w restauracji „Pasja” w Rybniku.
Zaczynamy o godzinie 13. Wasi mężczyźni też pewnie będą chcieli z Wami spędzić czas – przez to prędka godzina.

Jeśli nie przeraża Was kwota – 55zł, zapraszamy! Pamiętajcie, że 30zł idzie na szczytny cel, a 25zł będziecie mogły wybrać na co się Wam tylko podoba! Zapraszamy do naszego grona jeszcze 8 osób!

Anita http://psychodelax3.blogspot.com/2015/01/spotkanie-blogerek-w-rybniku-na-dzien.html