Zapraszamy na trzecią edycję konkursu „Szmata za szmatę”. Coś dla ekstremalnych wpinaczy, koksów, łojantów oraz wszystkich tych, którzy chcą spróbować swoich sił.

baner_szmata

Eliminacje do konkursu trwają od 26 listopada do 4 grudnia w sklepie górskim MOKO przy ulicy Zyblikiewicza 2 w Krakowie (trzy miejsca w finale) oraz w trakcie trwania Krakowskiego Festiwalu Górskiego w dniu 6 grudnia 2014 r. w godzinach 12:00-19:00 (dwa miejsca w finale).

Seria finałowa, w której wystartuje pięciu zawodników (trzech z eliminacji w MOKO i dwóch z eliminacji KFG) odbędzie się 6 grudnia 2014 r. w godzinach 19:30-20:00 na głównej sali festiwalowej.

Zasady są proste, wygrywa osoba, która podciągnie się najwięcej razy na jednej ręce (tzw. ściągnięcie ze szmaty).

Jest o co walczyć. W tym roku nagrodzonych będzie trzech zawodników z najlepszymi wynikami próby finałowej:
Pierwsza nagroda – 1500 zł na zakupy produktów marki Marmot w sklepie górskim MOKO.
Druga nagroda – 1000 zł na zakupy produktów marki Marmot w sklepie górskim MOKO.
Trzecia nagroda – 500 zł na zakupy produktów marki Marmot w sklepie górskim MOKO.

Co ważne, zwycięzca sam wybiera modele i kolory. Jednak konkurs skierowany jest nie tylko do największych wymiataczy w tej dziedzinie. Na pozostałych uczestników też czekają nagrody – każdy, kto podciągnie się przynajmniej raz na jednej ręce, bądź 25 razy na dwóch rękach, otrzyma jednorazowy rabat w wysokości 30% na produkty firmy Marmot w sklepie górskim MOKO.

Zapraszamy do zabawy! Szczegółowe informacje o godzinach i dokładnym miejscu eliminacji będzie można uzyskać podczas Festiwalu, na stoisku firmy Marmot.