Targi TT Warsaw to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń, przeznaczonych na zawieranie kontaktów biznesowych pomiędzy międzynarodową, a polską branżą turystyczną. Charakterystyczną cechą Targów TT Warsaw jest możliwość dotarcia w jednym miejscu zarówno do odbiorców branżowych, jak i klientów indywidualnych, a także promocja Polski na arenie międzynarodowej.

Odbiorcy branżowi mają wyjątkową okazję do tego, aby spotkać się i porozmawiać w międzynarodowym środowisku turystycznym oraz nawiązać cenne kontakty biznesowe z przedstawicielami branży turystycznej z zagranicy, polskimi touroperatorami, agentami, czy przedstawicielami bazy noclegowej. Na TT Warsaw prowadzi się owocne dyskusje, w trakcie których dochodzi do wymiany doświadczeń, wiedzy a przede wszystkim – do konfrontacji ofert, których celem jest zawarcie nowych kontraktów i umów dotyczących współpracy z firmami z całego świata. Dlatego pierwszy dzień targów (27 listopada) został przeznaczony wyłącznie dla branży i na spotkania biznesowe.

Odbiorcy indywidualni mogą znaleźć wiele inspiracji na udany urlop – Targi TT Warsaw to również promocja miejsc, ofert i atrakcji turystycznych z różnych stron świata (wyjazdy zimowe, jesienne, świąteczne, sylwestrowe). Ponadto targi są doskonałą okazją do poznania tradycji i kultury ponad 60 krajów. Na TT Warsaw można posłuchać narodowej muzyki, zobaczyć regionalne tańce i skosztować tradycyjne narodowe potrawy.

Drugi i trzeci dzień targów (28, 29 listopada) przeznaczony jest dla wszystkich zwiedzających.

Źródło: http://www.ttwarsaw.pl/