Wine Preservation System – Skybar to doskonały system na zaprezentowanie swoich najlepszych win w niezwykły sposób. Podczas imprez winiarskich – w domu lub w biurze – sposób prezentacji win jest istotny, dlatego z tym innowacyjnym systemem z łatwością zaskoczysz swoich gości podając im trzy rodzaje win w dość nietypowy sposób.

Wine Preservation System 2

chcetoTrzy osobne komory na trzy standardowe butelki wina zapewniają zachowanie smaku każdego z nich poprzez system próżniowy. Komory są przezroczyste i podświetlane, aby w pełni zaprezentować rocznik i rodzaj wina. W ten sposób zaproszeni goście będą mogli zobaczyć wybraną markę wina przed wlaniem go do kieliszka.

Wine Preservation System 3

System jest niezwykle prosty w obsłudze, wypełniając kieliszki winem o idealnej temperaturze. 9 ustawień temperatury i sterowanie ręczne gwarantuje zachowanie, a nawet poprawę smaku i aromatu win. Wykorzystanie technologii próżniowej zapewnia zachowanie optymalnego smaku przez dziesięć dni. Jeśli chcemy zaprezentować swoim gościom najlepszą kolekcję win we właściwy sposób to Wine Preservation System System z pewnością to ułatwi.

Wine Preservation System 4

wiecejinspiracji

Źródło: http://fancy.com/things/662087735497988640/Wine-Preservation-System-by-Skybar