Wiosna zawitała już u nas na dobre! Mamy więcej słońca, dłuższe dni i już za nami pierwsze rowerowe eskapady. Chociaż nie wszystkie pączki jeszcze zakwitły, dom możemy pięknie i bez wysiłku umaić. Żonkile w wazonie, hiacynty w doniczkach i kolorowe tulipany wyglądają pięknie na stoliku, toaletce i domowych parapetach. Jak dodać wnętrzom wiosennych kolorów na dłużej?

M 4055-56b

chceto

Tekstylia i dywany to najlepszy sposób na wprowadzenie koloru i wiosenne odświeżenie wnętrz. Dywany Arte Espina będą świetnie wyglądać w romantycznych wnętrzach sypialni. Większość dywanów z kolekcji jest wykonana z doskonałej jakości, grubego, tkanego akrylu Espirelle. Jest to mięciutki, bardzo miły w dotyku materiał, który jakością nie ustępuje wełnie i jest przyjazny dla alergików. W kolekcji są także ręcznie plecione dywany zrobione z nowozelandzkiej wełny, a także lśniącej wiskozy.

rycerz_i_zamek bloom

Kwiatowe wzory podobne do tych z wiosennych kolekcji na wybiegach mody ożywią pokoik każdej małej królewny. Takie kolorowe dywany najlepiej wyglądają we wnętrzach monochromatycznych. Warto więc umieścić je tam, gdzie wszystkie ściany pomalowane są na jeden, neutralny kolor i nie ma krzykliwych mebli. Wówczas do dywanu wystarczy dobrać kilka niewielkich dodatków. Najłatwiej znaleźć pasujące poduszki lub ramki do obrazków. Można też spróbować zagrać z kloszem do lampy, dopasowanym wazonem lub doniczką.

dywan_dance dywan_circus

Specjalnie dla najmłodszych dzieci powstała kolekcja przedstawiająca leśne zwierzątka i bajkowe scenki. Miękkie, najwyższej jakości materiały będzie łatwo utrzymać w dobrym stanie przez wiele lat. Projektanci wiedzą, że małym dzieciom zdarza się czasem zasnąć w trakcie zabawy, dlatego dywany dla najmłodszych są naprawdę miękkie!

dywan_zajaczek

W niektórych dywanach z kolekcji Arte Espina występują włókna fluorescencyjne, czyli takie, które zbierają światło za dnia i wieczorem oddają, dzięki czemu dywan świeci. Dla dzieciaków to będzie magia! Producenci cały czas pracują także nad stworzeniem latającego dywanu. Póki co, największą przeszkodą jest grawitacja i zasady fizyki… o których najmłodsi nie muszą jeszcze mieć pojęcia.

make_a_wish

Dla młodszych chłopców, którzy być może nie są wielbicielami kwiatowych motywów na tekstyliach i dywanach, powstały wyraźnie chłopięce wzory np. z koparką czy traktorem, a dla nastolatków, którzy nie chcą już typowo dziecięcych wzorów powstały te z geometrycznymi wzorami. Będą one świetnie pasować do wnętrz minimalistycznych i nowoczesnych. Jedna plama mocnego koloru jest w stanie zupełnie odmienić wnętrze i wprowadzić do niego mnóstwo wiosennego koloru i wesołego klimatu.

zwierzatka_z_afryki intersection dywan_farma M 4123-61 M 4122-53

Źródło: www.kidstown.pl