Czy marzyliście kiedykolwiek, by zdobyć medal mistrzostw świata? Czy byliście kiedyś tak blisko swoich marzeń, że były praktycznie na wyciągnięcie ręki? Czy wyobrażaliście sobie, że to właśnie dla Was tysiące ludzi wstaje na trybunach, by zaśpiewać „Mazurka Dąbrowskiego”? My też! Ale zamieniliśmymarzenia w działania i idziemy w walce po WSZYSTKO! Kolejne medale, tytuły, a przede wszystkim radość z bycia częścią kadry narodowej w kitesurfingu. Brzmi dumnie? Bo tak jest. Jesteśmy dumni mogąc reprezentować Biało-Czerwonych. Jesteśmy szczęśliwi, że to właśnie Nam kibicujecie i w Nas wierzycie. Chcemy byście poznali prawdziwą historię Naszych sukcesów.

 

 

Walczymy ze słabościami, walczymy z żywiołami, walczymy z brakiem środków. Ale wiemy, że tylko i wyłącznie RAZEM możemy osiągnąć coś niemożliwego. Postanowiliśmy podzielić się z Wami Naszą historią, bo już nie raz mogliśmy na Was liczyć. Wspierał Nas Wasz doping, gratulacje, łzy wzruszenia, gdy po raz kolejny stawaliśmy na podium.

Nie lubimy się za bardzo chwalić Naszymi tytułami, bo nie robimy tego tylko dla nich i nawet 3cie miejsce Błażeja w Mistrzostwach Świata w 2015 roku, 2gie miejsce Maksa w Mistrzostwach Świata Juniorów w 2014, czy 2gie miejsce Agi w Mistrzostwach Europy w 2014 roku to nic przy tym, co dopiero zamierzamy osiągnąć. A Olimpiada coraz bliżej… Nasze zaangżowanie we WSPIERAM TO to zebranie pieniędzy na kolejne treningi, wyjazdy na zawody międzynarodowe, profesjonalny sprzęt, działania społeczne oraz promocję Naszej pasji.

 

jsksdjfjdjjjsjd

Cel projektuTrenujemy ciężko każdego dnia. Choć brakuje Nam wsparcia, to nie poddajemy się. Potrzebujemy rocznie – na sprzęt, zawody, transport, ubezpieczenie i wszystkie wydatki kadry – około 250 tysięcy złotych. Dużo? A to dopiero początek. Gdyby nie to, że kochamy to, co robimy i mamy cel, to prawdopodobnie już dawno byśmy zrezygnowali. Może nie mamy jeszcze sprzętu najwyższej klasy, który pomógłby się Nam piąć wyżej i wyżej, ale mimo wszystko pracujemy na Nasze sukcesy dwa razy ciężej. Mówiąc „Nasze sukcesy” mamy na myśli każdego, Was i Nas.

 

 

Razem z Nami w rzędzie stoi cały sztab ludzi – trenerzy, management, PR-owiec. Wiecie, że za swoją pracę nie dostają wynagrodzenia? Czasem wstydzimy się, że jedyne co dla nich możemy zrobić, to przynieść im kolejny tytuł mistrzowski. Ale Naszym marzeniem jest zrobić im niespodziankę
i zdobyć tytuł olimpijski, kiedy w końcu kite zawita na igrzyskach! To byłoby coś!

Nasi rywale z innych krajów nieźle się przed Nami popisują coraz to nowszym i lepszym sprzętem. Logotypy sponsorów na ich kombinezonach są większe niż ich ego. A my wiemy jedno, że jeszcze im pokażemy i to z Waszą pomocą.

 

Aby wesprzeć ten projekt, kliknij! https://wspieram.to/kadrakite