Moda na młody jęczmień rozprzestrzenia się z ogrmoną siłą. Wszyscy wiemy, że zielone pożywienie jest dla nas bardzo ważne, ale nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że ludzie nie powinni spożywać mielonego siana, ponieważ LUDZIE NIE TRAWIĄ TRAWY – więc nie powinni jej JEŚĆ.
Ogólnie dostępne, reklamowane i polecane produkty z suszonej trawy jęczmiennej są wprowadzaniem klientów w błąd! Ludziom nie wolno spożywać źdźbeł trawy, ponieważ ich żołądki nie są przystosowane do trawienia celulozy. Co dzieje się później? Niestrawione kawałki trawy przechodzą do jelit, uszkadzając tam kosmki jelitowe i powodując wrzody!
Dlaczego suszona trawa jęczmienna jest sprzedawana niemal we wszystkich sklepach ze zdrową żywnością, w supermarketach, a nawet w aptekach? Niestety TYLKO dla zysku. Wyprodukowanie siana jakiejkolwiek trawy jest tak tanie, że kwoty 19,99 zł za 100 gram produktu to już ogromny zysk.

 

siano jeczmienne 3 siano jeczmienne 4 siano jeczmienne 5 siano jeczmienne 6 siano jeczmienne 7 siano jeczmienne 8siano jeczmienne 2

Kto na to pozwala?
Otóż, trawa sama w sobie nie jest produktem szkodliwym, jednak ludzie nie powinni jej konsumować w całości.
Koncerny i małe firmy zajmujące sie sprzedażą trawy zarabiają nia niewiedzy Polaków. Dziwne, bo niemal każdy z nas miał w szkole biologię. A więc, pozwalamy na to sami.
Jakby się zastanowić, to coca cola, cukier, wyroby tytoniowe i chemiczne substancje też są szkodliwe, a jednak dozwolone.

Decydując się na zakup soku z młodej trawy jęczmiennej, który doskonale odżywia i wspomaga leczenie wielu chorób cywilizacyjnych postawmy na jakość i sprawdźmy dokładnie czy nie jest to siano jęczmienne. Opis produktu musi być umieszczony na każdym opakowaniu. Lepiej zainwestować więcej w zdrowie, niz płacić mniej za jego utratę.

Oto kilka różnic między sianem jęczmiennym, a prawdziwym ekstraktem z młodej trawy jęczmiennej:

Uważaj na siano!